Node Gallery (7.x-1.0-unstable2) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.
