Node Gallery (7.x-1.0-unstable2) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Back
hy: Հետ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Published
hy: Հրապարակված

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:
