Node Gallery (7.x-1.0-unstable2) - en to lv translation catalogue (52 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Galleries
lv: Galerijas

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Published
lv: Publicēts

en: Last changed date
lv: Pēdējoreiz labots

en: Gallery
lv: Galerija

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Last
lv: Pēdējā

en: Order
lv: Secība

en: Rotation
lv: Rotācija

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: First
lv: Pirmā

en: Caption
lv: Paraksts

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Ok
lv: Labi

en: Cover
lv: Titulbilde

en: Total comments
lv: Kopā komentāri

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Back to gallery
lv: Atpakaļ uz galeriju

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lv: Izmaiņas tiks saglabātas tikai pēc apstiprināšanas.

en: rotate
lv: rotēt

en: One image processed. | @count images processed.
lv[0]: Apstrādāts viens attēls.
lv[1]: Apstrādāti @coun attēli.

en: Change settings
lv: Mainīt uzstādījumus

en: Updating image order
lv: Atjauno attēlu secību

en: New image positions are being calculated.
lv: Tiek aprēķinātas attēlu pozīcijas.

en: Processing image sorting.
lv: Notiek attēlu kārtošana.

en: Image sorting has encountered an error.
lv: Attēlu kārtošanā radusies kļūda.

en: The order of the images was left unchanged.
lv: Attēlu secība tika atstāta bez izmaiņām.

en: Processing publishing of images.
lv: Tiek publicēti attēli.

en: Image publish status change has encountered an error.
lv: Attēlu publicēšanas statusa maiņas laikā radusies kļūda.

en: %current of %total
lv: %current no %total

en: Sort items by
lv: Kārtot vienumus pēc

en: Restore last saved order
lv: Atjaunot sākotnējo secību

en: Save custom sorting
lv: Saglabāt pielāgoto secību

en: Restore default sorting
lv: Atjaunot sākotnējo secību
