Node Gallery (7.x-1.0-unstable2) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Back
sk: Späť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Published
sk: Zverejnené

en: Gallery Navigation
sk: Navigácia Galérie

en: Gallery
sk: Galéria

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Last
sk: Posledné

en: Order
sk: Poradie

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: First
sk: Prvý

en: Caption
sk: Popis

en: revert
sk: vrátiť

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sk: Zmeny vykonané v tejto tabuľke nebudú uložené pokiaľ sa formulár neodošle.
