Node Gallery (7.x-1.0-unstable2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: Order
sr: Редослед

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sr: Промене у овој табели неће бити запамћене све док се формулар не пошаље.
