Node Gallery (7.x-1.0-unstable3) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: This field is required.
bn: এই ফিল্ডটি আবশ্যক।

en: Order
bn: ক্রম
