Node Gallery (7.x-1.0-unstable3) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Back
hr: Natrag

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Published
hr: Objavljeno

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: Order
hr: Redoslijed

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: revert
hr: vrati

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
hr: Promjene u ovoj tablici neće biti spremljene dok se obrazac ne otpremi.
