Node Gallery (7.x-1.0-unstable3) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Filename
os: Файлы ном
