Node Gallery (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Back
vi: Trở lại

en: Preview
vi: Xem trước

en: Save
vi: Lưu

en: Galleries
vi: Thư viện ảnh

en: Published
vi: Đã công bố

en: Gallery
vi: Thư viện ảnh

en: This field is required.
vi: Trường dữ liệu này là bắt buộc.

en: Last
vi: Cuối

en: Order
vi: Thứ tự

en: Updated date
vi: Ngày cập nhật

en: First
vi: Đầu tiên

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: Cover
vi: Vỏ bọc

en: Post date
vi: Ngày gửi bài

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
vi: Các thay đổi được thực hiện trong bảng này sẽ không được lưu cho đến khi biểu mẫu được đệ trình.
