Node Gallery (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Galleries
eo: Galerioj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Published
eo: Publikigita

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Desc
eo: malkreske

en: Order
eo: Ordo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
eo: Ŝanĝoj kreitaj en ĉi tiu tabulo ne konserviĝos ĝis kiam la formularo submetiĝas.

en: Asc
eo: kreske
