Node Gallery (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Back
eu: Itzuli

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: All
eu: Guztiak

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Published
eu: Argitaratua

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Desc
eu: Beheraka

en: Last
eu: Azkena

en: Order
eu: Ordena

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: First
eu: Lehena

en: Ok
eu: Ados

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
eu: Taula honetan egindako aldaketak ez dira gordeko formularioa bidaltzen ez den artean.

en: Asc
eu: Goraka
