Node Gallery (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Back
gl: Voltar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: All
gl: Todo

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Published
gl: Publicado

en: Gallery Navigation
gl: Navegar por Gallery

en: Gallery
gl: Galería

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Order
gl: Orde

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: First
gl: Primeiro

en: Caption
gl: Lenda

en: Ok
gl: Correcto

en: Apply
gl: Aplicar

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Post date
gl: Data de envio

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
gl: Os cambios feitos nesta táboa non se han gardar ata que se envíe o formulario.
