Node Gallery (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Back
lt: Atgal

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: All
lt: Visi

en: Published
lt: Paskelbtas

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Last
lt: Paskutinis

en: Order
lt: Tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: First
lt: Pirmas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Other Settings
lt: Kiti nustatymai

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Cover
lt: Viršelis

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Gallery Name
lt: Galerijos pavadinimas

en: Back to gallery
lt: Grįžti į galeriją

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti kol forma nebus išsaugota
