Node Gallery (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: First
my: ပထမ

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
