Node Gallery (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (39 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: more
fa: بیشتر

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Back
fa: بازگشت

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: All
fa: همه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Desc
fa: نزولی

en: Last
fa: آخرین

en: Order
fa: سفارش

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: First
fa: اولین

en: Caption
fa: عنوان

en: Ok
fa: تایید

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Post date
fa: تاریخ مطلب

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
fa: تغییرات ایجاد شده در این جدول تا زمانیکه ورقه ارسال نگردد ذخیره نخواهند شد.

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
