Node Gallery (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: more
sv: mer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Back
sv: Tillbaka

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Galleries
sv: Gallerier

en: All
sv: Alla

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Published
sv: Publicerad

en: Gallery
sv: Galleri

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Desc
sv: Fallande

en: Last
sv: Sista

en: Order
sv: Ordning

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: First
sv: Första

en: Caption
sv: Bildtext

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: Apply
sv: Applicera

en: Unavailable
sv: Ej tillgänglig

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Cover
sv: Täcka

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Post date
sv: Datum för inlägg

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sv: Ändringar som görs i denna tabell sparas inte förrän formuläret skickas.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
