Node Gallery (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: All
th: ทั้งหมด

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: Order
th: เรียงตาม

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: Post date
th: วันที่โพสต์

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
th: การเปลี่ยนแปลงในตารางนี้จะไม่ถูกบันทึกจนกระทั่งฟอร์มถูกส่ง

en: Browse Items
th: เรียกดูรายการ
