Node Gallery (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: All
af: Alle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Order
af: Bestelling

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
