Node Gallery (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: more
ar: المزيد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Back
ar: رجوع

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: All
ar: الكل

en: Published
ar: منشور

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Desc
ar: تنازلي

en: Order
ar: الترتيب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Caption
ar: شرح

en: Ok
ar: حسنًا

en: Apply
ar: تطبيق

en: !title: !required
ar: ‏!title: ‏!required

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ar: التغييرات الحادثة على هذا الجدول لن تُحفظ إلا بعد إرسال الاستمارة.

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
