Node Gallery (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Back
be: Назад

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: All
be: Усе

en: Published
be: Апублікавана

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: Order
be: Парадак

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Caption
be: Загаловак

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
be: Змены, зробленыя ў гэтай табліцы, не будуць захаваныя да адпраўкі формы.
