Node Gallery (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Back
cs: Zpět

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: All
cs: Vše

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Published
cs: Zveřejněno

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Desc
cs: Sestupně

en: Last
cs: Poslední

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: First
cs: První

en: Caption
cs: Popisek

en: Apply
cs: Použít

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
cs: Změny provedené v této tabulce budou uloženy až po odeslání  formuláře.

en: Change settings
cs: Změnit nastavení

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
