Node Gallery (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: more
is: meira

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Back
is: Til baka

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Item Count
is: Fjöldi hluta

en: All
is: Allt

en: Published
is: Birt

en: This field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út þennan reit.

en: Last
is: Síðasta

en: Order
is: Pöntun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: First
is: Fyrsta

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
is: Breytingar framkvæmdar í þessari töflu verða ekki vistaðar fyrr en formið er innsent.
