Node Gallery (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: more
jv: pepaké

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Order
jv: Urutan

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
jv: Owahan sing digawé  nang tabel iki ora arep disimpen nganti formulire dikirim.

en: Asc
jv: Urut Maju
