Node Gallery (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: more
da: mere

en: None
da: Ingen

en: All
da: Alle

en: This field is required.
da: Feltet er obligatorisk.

en: ‹ previous
da: « forrige

en: next ›
da: næste »

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
da: Ændringer i tabellen bliver ikke gemt, før du indsender formularen.
