Node Gallery (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Back
bg: Назад

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: All
bg: Всички

en: Published
bg: Публикувано

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: Order
bg: Поръчка

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Relationship settings
bg: Настройки за контакти

en: Apply
bg: Търси

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Relationship Type
bg: Типове групи

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
bg: Промените направени в тази таблица, няма да се запишат преди формата да е изпратена.
