Node Gallery (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Back
el: Πίσω

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Galleries
el: Γκαλερί

en: All
el: Όλες

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Desc
el: Φθί

en: Last
el: Τελευταίο

en: Order
el: Σειρά

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: First
el: Πρώτο

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Relationship Types
el: Τύποι σχέσεων

en: Ok
el: Eντάξει

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Post date
el: Ημερομηνία δημοσίευσης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
el: Οι αλλαγές που γίνονται σ' αυτόν τον πίνακα δεν θα αποθηκευτούν έως ότου η φόρμα υποβληθεί.

en: Asc
el: Αύξ
