Node Gallery (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Back
he: אחורה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Organic Groups
he: קבוצות אורגניות

en: All
he: הכל

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Published
he: מפורסם

en: Gallery
he: גלריה

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Desc
he: יורד

en: Last
he: אחרון

en: Order
he: סידור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: First
he: ראשון

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Ok
he: בסדר

en: Apply
he: החל

en: Unavailable
he: לא זמין

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Back to gallery
he: חזרה לגלריה

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
he: השינויים יישמרו רק לאחר משלוח הטופס

en: Updating image order
he: מיון תמונות מתעדכן

en: %current of %total
he: %current מתוך %total

en: Save custom sorting
he: שמירת מיון מותאם אישית

en: Restore default sorting
he: שחזור מיון ברירת מחדל

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
