Node Gallery (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: All
ka: ყველა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: Desc
ka: აღწერა

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
