Node Gallery (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: All
mn: Бүгд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: Order
mn: Дараалал

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
