Node Gallery (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Preview
ps: مخليد

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Caption
ps: نوم

en: Ok
ps: سمه ده

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
