Node Gallery (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: All
sq: Të gjitha

en: Published
sq: Publikuar

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sq: Ndryshimet e kryera në këtë tabelë nuk do të ruhen derisa të dërgohet formulari.
