Node Gallery (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: First
ug: بىرىنچى

en: Caption
ug: تېما

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ug: جەدۋەلدىكى ئۆزگەرتىشلەر پۈتۈن جەدۋەلنى تاپشۇرغاندىن كىيىنلا ئاندىن ساقلىنىدۇ.
