Node-level Blocks (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: Modules
az: Modullar

en: Block
az: Blok

en: No blocks in this region
az: Bu bölgədə blok yoxdur
