Node-level Blocks (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: none
id: tidak ada

en: Modules
id: Modul

en: Region
id: Wilayah

en: Block
id: Blok

en: No blocks in this region
id: Tidak ada blok di region ini
