Node-level Blocks (7.x-1.0) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Weight
ms: Pemberat

en: none
ms: tiada

en: Modules
ms: Modul-modul

en: Region
ms: Kawasan

en: Block
ms: Blok

en: No blocks in this region
ms: Tiada blok di kawasan ini
