Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Actions
af: Aksies

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: none
af: geen

en: edit
af: redigeer

en: Block
af: Blok

en: Blocks
af: Blokke
