Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Weight
am: ክብደት

en: none
am: ምንም

en: edit
am: አስተካክል

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Region
am: ክልል

en: Block
am: ጥምር

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: No blocks in this region
am: በዚህ ክልል ውስጥ ምንም ጥምር የለም
