Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Actions
bg: Действия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Weight
bg: Тегло

en: none
bg: не

en: edit
bg: редактирай

en: Modules
bg: Модули

en: Region
bg: Област на сайта

en: Block
bg: Блокирай

en: Blocks
bg: Блокове

en: No blocks in this region
bg: Няма блокове в тази зона
