Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Weight
ca: Pes

en: none
ca: cap

en: edit
ca: edita

en: Modules
ca: Mòduls

en: Region
ca: Regió

en: Paths
ca: Camins

en: Block
ca: Bloc

en: Blocks
ca: Blocs

en: No blocks in this region
ca: Cap bloc en aquesta regió
