Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Weight
cs: Váha

en: none
cs: žádné

en: edit
cs: upravit

en: Modules
cs: Moduly

en: Paths
cs: Cesty

en: Block
cs: Blok

en: Blocks
cs: Bloky

en: No blocks in this region
cs: V této oblasti nejsou žádné bloky.
