Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: none
da: ingen

en: edit
da: redigér

en: Modules
da: Moduler

en: Paths
da: Stier

en: Block
da: Blok

en: Blocks
da: Blokke

en: No blocks in this region
da: Ingen blokke i regionen
