Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: delete
es: eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Disabled
es: Desactivado

en: Weight
es: Peso

en: none
es: ninguno

en: edit
es: editar

en: Modules
es: Módulos

en: Region
es: Región

en: Paths
es: Rutas

en: Block
es: Bloque

en: Blocks
es: Bloques

en: No blocks in this region
es: No hay bloques en esta región
