Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Weight
is: Vægi

en: none
is: engin

en: edit
is: breyta

en: Modules
is: Einingar

en: Region
is: Svæði

en: Paths
is: Slóðir

en: Block
is: Blokk

en: Blocks
is: Blokkir
