Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Modules
ka: მოდულები

en: Region
ka: რეგიონი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Blocks
ka: ბლოკები
