Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: none
nl: geen

en: edit
nl: bewerken

en: Region
nl: Gebied

en: Paths
nl: Paden

en: Block
nl: Blok

en: Blocks
nl: Blokken

en: No blocks in this region
nl: Dit gebied bevat geen blokken
