Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: none
nn: ingen

en: edit
nn: endre

en: Modules
nn: Modular

en: Block
nn: Blokk

en: Blocks
nn: Blokkar

en: No blocks in this region
nn: Ingen blokkar i denne regionen
