Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Weight
oc: Pes

en: none
oc: pas cap

en: edit
oc: modificar

en: Modules
oc: Moduls

en: Paths
oc: Camins

en: Block
oc: Blòt

en: Blocks
oc: Blòts

en: No blocks in this region
oc: Pas cap de blòt dins aquela region
