Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Modules
si: මොඩියුල
