Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Weight
ta: எடை

en: none
ta: இல்லை

en: edit
ta: மாற்று

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Region
ta: பகுதி

en: Block
ta: பெட்டி

en: Blocks
ta: பகுதி

en: No blocks in this region
ta: இப்பகுதியில் எந்த பெட்டிகளும் இல்லை
