Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: none
th: ไม่มี

en: edit
th: แก้ไข

en: Modules
th: โมดูล

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Blocks
th: บล็อค

en: No blocks in this region
th: ไม่มีบล็อคในตำแหน่งนี้
